Venezia Palace

Vyhľadávanie zájazdov
Venezia Palace Deluxe - Turecko - Turecká riviéra - Antalya - Kundu

Venezia Palace Deluxe starstarstarstarstar

Venezia Palace Deluxe
Doprava:
letecky
Letisko:
Bratislava, Sliač, Poprad, Košice
Odjazd:
-
Strava:
Ultra all inclusive
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Venezia Palace
Popis
Štýlový hotel rozpriestierajúci sa priamo na krásnej piesočnatej pláži ocenenej modrou vlajkou Vás nadchne svojou eleganciou a prvotriednymi službami.

Poloha:
Hotel sa nachádza priamo pri pláži na pobreží Stredozemného mora v obľúbenom a modernom letovisku Lara. Nákupné možnosti sa nachádzajú nie len priamo v hoteli, ale aj v miestnych bazároch v centre strediska. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený 17 km a od samotného centra tohoto mesta 21 km.

Vybavenie:

4- poschodová hlavná budova, vilky, 540 izieb, výťah, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácie (talianska, rybacia, mexická, turecká), 12 barov, vonkajší bazén, detský bazén, vnútorný bazén, aquapark - 4 tobogany, animácie pre deti aj dospelých, miniklub, detské ihrisko, tenis, biliard, mini futbal, plážový volejbal, basketbal, fitnes, aerobik, sauna, turecké kúpele. Za poplatok: SPA centrum, salón krásy.Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (25m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., 2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek s výhľadom na more a bazén (25m2), "eco" izby bez balkóna (max 2+2), rodinné izby (40 m2, 1 miestnosť, max. 4+0), "connection" izby (50 m2, 2 miestnosti, max. 6+0), centrálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, trezor, minibar (nealko nápoje), rýchlovarná kanvica, balkón.Stravovanie:

24 hod. ultra all inclusive formou bufetu, raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, snack 12:00 - 18:00, zákusky 10:00 - 22:00, zmrzlina 11:00 - 16:00, polnočné občerstvenie, miestne alkoholické, nealkoholické nápoje a niektoré imporotvané nápoje. Podrobný rozpis ultra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na širokej piesočnatej pláži ocenenej modrou vlajkou s mólom. Plážový servis ako sú ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy a škola potápania sú za poplatok.

Venezia PalaceNahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.