Titanic Beach

Titanic Beach, Turecko, Turecká riviéra, Antalya, Lara, 17.10.2018, Ultra all inclusive
Titanic Beach
Termín:
17.10.2018 – 24.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:60507803
od 688 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Titanic Beach Lara
Hotel
Hotel Titanic Beach Lara
Prehľad
Poloha: 

Hotel sa nachádza v obľúbenej rekreačnej oblasti Lara, priamo na dlhej piesočnatej pláži, do Antalye je hotel vzdialený asi 10 km. Popis: 

Hotel bol otvorený v roku  2003,  hotelový komplex je postavený na slávnej výletnej lodi Titanic, a má vstupnú halu s recepciou, posedením, lobby bar, výťahy, reštaurácia s 3 la carte reštaurácie, internetová kaviareň, nákupné centrum, kaderník, krytý bazén,vírivku, saunu, turecké kúpele a wellnes centrum. K hotelu patria 3 bazény,  samostatný detský s tobogánom, mini klub, solárium, amfiteáter, niekoľko barov. Ležadlá, matrace, slnečníky a uteráky pri bazéne a na pláži zadarmo. Pre mladších hostí (4-12 rokov) spomínaný mini klub a detské ihrisko. Ubytovanie: 

566 izieb s komfortnou vaňou alebo sprchou, WC, klimatizáciou,  sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, minibarom a balkónom alebo terasou. K dispozícii sú izby s bočným výhľadom na more a dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Šport: 

Biliard, squash, stolný tenis, posilňovňa, aerobik, 4 tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), jazda na kajaku, jazda na banáne, vodný bicykel, plachtenie a surfovanie a iné vodné športy na pláži - za poplatok. Za poplatok je aj bowling, futbal, masáže, vodné lyžovanie, animácie, kino a diskotéka. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK