Štúdia Rosen

Štúdia Rosen, Bulharsko, Burgas, Pomorie, 27.6.2018, Bez stravy
Štúdia Rosen
Termín:
27.6.2018 – 4.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59316104
439 € od 358,71 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Rosen
Popis

Moderné štúdiá s priateľskou atmosférou sú situované v blízkosti pláže v novej časti obľúbeného letoviska Pomorie, ktoré ponúka množstvo zábavy pre všetky vekové kategórie.Poloha:
Rosen sa nachádza v novej časti známeho strediska Pomorie, blízko piesočnatej pláže a len 3 km od centra starého mesta. Najbližšie nákupné možnosti sú len pár minút chôdze od ubytovania. Medzinárodné letisko v Burgase je vzdialené 12 km.

Vybavenie:
5- poschodová budova, recepcia, lobby, WiFi pri bazéne zadarmo, bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, parkovisko, Za poplatok: trezor na recepcii.

Ubytovanie:
Štúdia (max 3+0), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rozťahovacia pohovka, kuchynské zariadenie (bez variča), rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička, klimatizácia, TV, kúpeľňa, sprcha, balkón/terasa, detská postielka na vyžiadanie.

Stravovanie:
Bez stravy.

Pláž:
Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa od štúdií nachádza len 100 m. Na pláži si môžete vybrať zo širokej ponuky vodných športov za poplatok. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii tiež za poplatok.

Poznámka
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Bourgas - Bratislava, stravovanie podľa popisu objednaného typu stravovania a služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 30.6.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 31.5.2018.V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK