Sherwood Breezes Resort

Sherwood Breezes Resort, Turecko, Turecká riviéra, Antalya, Lara, 7.12.2018, Ultra all inclusive
Sherwood Breezes Resort
Termín:
7.12.2018 – 14.12.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:65148475
od 414 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Hotel
Hotel Sherwood Breezes Resort
Prehľad
 Popis:
Luxusný hotelový rezort po kompletnej rekonštrukcii sa nachádza v modernom letovisku Lara na východnom okraji Antalye. Všetky izby sú umiestnené v hlavnej budove. V areáli hotela nájdete všetky služby a aktivity. Môžete si vybrať medzi relaxáciou na pláži a zapojením sa do rôznych športov a hier. Centrum mesta s historickými pamiatkami je ľahko dostupné taxíkom. V bezprostrednej blízkosti komplexu sa nachádzajú menšie obchodíky, butiky a značkové obchody.
Poloha:

Vzialenosť hotela od letiska v Antalyi je 10 km, od centra mesta 12 km a nákupních možností cca 500 metrov.
Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou a panoramatickými výťahmi, hlavná reštaurácia, 3 á la carte reštaurácie (1x za pobyt zadarmo, nutná rezervácia), cukráreň, 6 barov, Wi-Fi na recepcii (zadarmo), internetová kaviareň (za poplatok), obchodné centrum, kaderníctvo, konferenčná miestnosť, práčovňa (za poplatok), diskotéka, 4 bazény (ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo), krytý bazén, detský bazén, aquapark (7 šmykľaviek pre dospelých, 3 pre deti), detské ihrisko, detská diskotéka,  miniklub (pre deti 4-12 rokov), teen klub (pre deti 13-17 rokov)
Pláž:
Široká piesočnatá, pri vstupe do vody s drobnými kamienkami, ležadlá, slnečníky a osušky (zadarmo), plážový bar
Ubytovanie:
Štandardná izba- klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi (zadarmo), minibar (voda, nealkoholické nápoje a pivo sú doplňované denne zadarmo), et na prípravu kávy a čaju, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC, sušič vlasov), trezor(zadarmo), balkón alebo terasa. Ubytování za příplatek- izba s bočným a priamym výhľadom na more.
Šport:
 Animácie a večerné programy, plážový volejbal, basketbal, minifutbal, minigolf, boccia, streľba zo vzduchovky, lukostreľba, šípky, 2 tenisové kurty (osvetlenie za poplatok),stolný tenis, fitness, sauna, turecké kúpele 
Stravovanie:

Ultra All Inclusive: zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, detský bufet, popoludňajšia káva/ čaj so zákuskami, zmrzlina, polnočné občerstvenie, ľahké občerstvenie počas dňa, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických, alkoholických a vybrané druhy importovaných alkoholických nápojov. Čerstvé ovocné šťavy zadarmo na raňajky. Možné čerpať na miestach a v časoch určených hotelom.  
Izby
   
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK