Sera

Sera, Turecko, Turecká riviéra, Antalya, Lara, 3.10.2018, All inclusive
Sera
LM
Termín:
3.10.2018 – 10.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62951475
od 534,30 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: CLUB HOTEL SERA
Popis
Vzdialenosť od letiska: 9 km

Najbližšie mesto (km): Antalya (12 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

   
Základné informácie
Hotel sa nachádza neďaleko od centra Antalye, má vonkajší aj vnútorný bazén. Hostia sa môžu zabaviť pri denných a večerných animačných programoch, využiť hotelovú čistiareň, služby lekára, služby spa a wellness centra, biliard, stolný tenis, tenisový kurt, posilňovňu, a WiFi pripojenie vo vstupnej hale zdarma. Hotel je vhodný pre všetky vekove kategórie.   

    
Poloha
Hotel sa nachádza 12 km od centra Antalye, 9 km od medzinárodného letiska v Antalye.

    
Vybavenie izieb
Štandardne izby majú balkón alebo francúzsky balkón, a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, trezorom, Wi-Fi za poplatok, kúpeľňou s WC a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

    
Pláž
Piesočnatá pláž nachádza sa priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

    
Strava
Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia, snack reštaurácia, 4 bary vrátane plážového baru a baru pri bazéne.

   
Pre deti
Najmenším je určený mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, detská stolička v reštaurácii. Opatrovanie deti je za poplatok.

   
Šport a zábava
Zdarma môžu návštevníci hotela využiť denné a večerné animácie, vonkajší a vnútorný bazén, posilňovňu, stolný tenis, tenisový kurt, basketbal. Za poplatok sú vodné športy na pláži, biliard, osvetlenie tenisových kurtov.

   
Wellness
Zdarma môžu hostia využiť vstup do tureckých kúpeľov, sauny a vnútorného bazéna. Za poplatok sú masáže a ostatne služby SPA centra.

     
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Dovážané alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

        
Web
Bližšie informácie na: http://www.clubhotelsera.com.tr/

      

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK