Ramada Resort Lara

Ramada Resort Lara , Turecko, Turecká riviéra, Antalya, Lara, 3.10.2018, Ultra all inclusive
Ramada Resort Lara
LM
Termín:
3.10.2018 – 10.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:62697826
od 585,30 € Konečná cena
500 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: RAMADA RESORT LARA
Popis
Vzdialenosť od letiska: 14 km

Najbližšie mesto (km): Lara

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 330 m
Základné informácie
Obľúbený hotelový komplex zo siete Ramada sa nachádza v Lare a oslovuje svojich klientov príjemným prostredím a priateľským personálom. Pekná piesočnatá pláž sa nachádza 330 m od hotela, kde hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu. Hotel pozostáva zo štyroch budov a má spolu 396 izieb, v jeho areáli sa nachádza niekoľko bazénov, tobogany pre deti a dospelých. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. K dispozícii je aj bezplatné WiFi v lobby a na pláži.
Poloha
Hotel sa nachádza v Lare, 9 km od centra Antalye a 14 km od jej medzinárodného letiska.
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, AC, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom, Wi-Fi, setom na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC a fénom. K dispozícií sú 3 izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.   
Pláž
Pekná piesočnatá pláž sa nachádza 330 m od hotela, kde hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu. Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku.
Strava
Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, 6 à la carte reštaurácií (turecká, rybia, BBQ, talianska, ázijská, mexická) a 7 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.
Pre deti
Pre deti je Mini klub (4-12), animácie, aktivity, hry, bazén, tobogany, ihrisko, mini kino, mini disco, detsky bufet, detské stoličky v reštaurácii. Opatrovteľka detí a zapožičanie kočíka je za poplatok.   
Šport a zábava
Hosťom sú k dispozícii animácie, plážový volejbal, posilňovňa, diskotéka, basketbal. Za poplatok je osvetlenie a výbava na tenis, potápanie, vodné športy na pláži.
Wellness
Bez poplatku je turecký kúpeľ, sauna, parná miestnosť. Ostatné služby SPA centra ako napr. masáže, píling, kaderníctvo, vírivka, doktor, skrášľovacie procedúry, sú za poplatok.
Koncept
Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zákusky, zmrzlina, gozleme, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Alkoholické nápoje z dovozu, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok. Rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: http://ramadaresortlara.com/

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK