Paros

Paros, Bulharsko, Burgas, Pomorie, 27.6.2018, Raňajky
Paros
LM
Termín:
27.6.2018 – 4.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59492315
539 € od 419 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis
Elegantný hotel Paros, ktorý je zariadený v typickom v stredomorskom štýle, ponúka vo všetkých izbách krásny panoramatický výhľad na Čierne more.

Poloha:

Hotel sa nachádza priamo v prístave, približne 200 m od centra starej časti Pomoria. Oproti hotela je klientom k dispozícii reštaurácia v typickom gréckom štýle. Obľúbené letovisko Pomorie ponúka množstvo nákupných možností a bohatý večerný program. Na pešej zóne nájdete reštaurácie, kaviarne a bary. Staré Pomorie je rušnejšie a vhodné pre všetky vekové kategórie. Od medzinárodného letiska v Burgase je hotel vzdialený 12 km.Vybavenie:
5 poschodí, 22 izieb, výťah, recepcia, reštaurácia, WiFi, parkovisko, Za poplatok: masáže, kaderníctvo

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek s výhľadom na more, (izby 2+2 sú na vyžiadanie, kapacity sú limitované), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, minibar, WiFi, SAT/TV, balkón

Stravovanie:

Bez stravy.Pláž:
Hotel sa nachádza približne 150 m od verejnej piesočnatej pláže, kde možete využiť bohatú ponuku vodných športov za poplatok.

Poznámka
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Bourgas - Bratislava, stravovanie podľa popisu objednaného typu stravovania a služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 30.6.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 31.5.2018.V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK