Barut Lara Resort & Spa

Barut Lara Resort & Spa, Turecko, Turecká riviéra, Antalya, Lara, 7.12.2018, Ultra all inclusive
Barut Lara Resort & Spa
Termín:
7.12.2018 – 14.12.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:64961122
od 481 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Barut Lara
Hotel
Hotel Barut Lara
Prehľad
Poloha: 

Nachádza sa priamo na pláži v turistickom letovisku Lara a ponúka niekoľko nákupných centier v okolí. Hlavné mesto Antalya je asi 12 km ďaleko, taxi a autobusová doprava sú k dispozícii. Popis: 

Tento luxusný hotel bol zrekonštruovaný v zime 2014, má 465 izieb. K vybaveniu patrí: moderná vstupná hala s recepciou, výťahy, útulné sedenie, WiFi, lobby bar, bufetová reštaurácia s terasou, 8 à la carte reštaurácii, cukráreň, bary, malý supermarket, rôzne obchody, kaderníctvo, kino,  wellness. V rozsiahlej záhrade sa nachádzajú štyri sladkovodné bazény, jeden s tobogánmi, snack bar pri bazéne, slnečná terasa a koktejlový bar, plážový bar. Pri bazéne a na pláži slnečníky, ležadlá aj uteráky zdarma.  Ubytovanie: 

Vkusne a komfortne zariadené izby sú približne 26 m2 veľké, vaňa/sprcha, WC, sušič vlasov, župan a papuče, telefón, klimatizácia, minibar, satelitná TV s hudobnými kanálmi, trezor, rýchlovarná kanvica, balkón, výhľad do záhrady, čiastočný výhľad na more, alebo priamy výhľad na more. Šport: 

Posilňovňa, 3 tenisové kurty, tenis/squash, stolný tenis, mini futbal, minigolf, basketbal, plážový volejbal, šípky, lukostreľba, cyklistické chodníky, kanoistika a windsurfing, denný zábavný program plný športu, hier a súťaží, večerná zábava - show v amfiteátri a živá hudba. Deti: 

Samostatný detský bazén, mini klub 4-12rokov, 13 - 16 rokov tínedžérsky klub, detské ihrisko a detský bufet pri večeri.Stravovanie:

All inclusive - raňajky s čerstvo vylisovanými pomarančovými šťavami, obed a večera formou bufetu, občerstvenie počas dňa, káva/čaj koláče a polnočný bufet. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a niektoré importované nápoje,  (iné dovážané nápoje za príplatok). Denne doplňovaný minibar s nealkoholickými nápojmi, ovocné šťavy, pivo a voda.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK