Bahía del Sol

Bahía del Sol, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Santa Ponsa, 8.9.2018, Polpenzia
Bahía del Sol
LM
Termín:
Načítavam ... 8.9.2018 – 15.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61073726
1 089 € od 864 € Konečná cena
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Bahia del Sol
Ubytovanie
Hotel Bahia del Sol je situovaný na juhozápadnom pobreží Mallorky v zálive Santa Ponsa. Neďaleká pláž Cala Santa Ponsa je ocenená modrou vlajkou EÚ. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, množstvo  barov a obchodíky. Od hlavného mesta ostrova Palmy je vzdialená 20 km. Vzdialenosti pláž 200 m centrum (Santa Ponsa) 500 m nákupné možnosti 300 m letisko 30 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky izby orientované na morskú stranu (za príplatok) rodinné izby pre 2-4 osoby (za príplatok) klimatizácia minibar a trezor (oba za poplatok) TV/SAT, telefón vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela recepcia, WiFi na recepcii (za poplatok) reštaurácia, bar, snack bar vonkajší bazén, detský bazén fitness masáže a jacuzzi (za poplatok) lekár (za poplatok) detské ihrisko
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov all inclusive (za príplatok) raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov vrátane piva, vína a nealkoholických nápojov ľahké občerstvenie (10.30-13.00 a 17.30-18.30) káva a koláčiky (14.30-17.30) alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00-23.30)
Pláž
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom domora ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
požičovňa áut a bicyklov minigolf, stolný tenis škola potápania reštaurácie, bary a zábavné podniky
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. 10 min transfer cca 30 min
Naša mienka
Dobre vybavený hotel s bazénom v obľúbenej lokalite neďaleko pláže.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (26 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK