Arabia Azur Beach Resort

Arabia Azur Beach Resort, Egypt, Hurghada, 16.2.2018, All inclusive

Arabia Azur Beach Resort starstarstarstar

Arabia Azur Beach Resort
LM
Termín:
16.2.2018 – 23.2.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58141864
748 € od 449 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Arabia Azur Beach
Kategória hotela: ****+
V skratke o hoteli

Obľúbený all inclusive rezort Arabia Azur Beach na pobreží Červeného stojí pri súkromnom zálive s vlastným mólom a plážou. Neďaleko piesočnatej pláže je korálový útes vhodný na potápanie a šnorchlovanie.

Poloha

Hotel Arabia Azur Beach sa nachádza medzi mestami Sakkala a Dahar. Sakkala je turistické centrum Hurghady a od hotela je vzdialená asi 3 km. Hostia tu nájdu bary, reštaurácie, diskotéky a obchody. Letisko sa nachádza vo vzdialenosti 8 km. Hotel stojaci priamo na pláži ponúka tiež nákupné možnosti.

Dĺžka transferu
30
Doprava

letecky

Vybavenie

HOTEL

Hotel Arabia Azur Beach tvorí niekoľko dvojposchodových budov, ktoré sú rozložené okolo bazéna a zálivu. Má vstupnú halu s recepciou, zmenáreň, internetovú kaviareň, bary, reštaurácie, bazény. Wi-Fi pripojenie je v lobby bare za poplatok. Využiť môžete aj shuttle bus, ktorý je tiež za poplatok. V hoteli je tiež dializačné stredisko.

REŠTAURÁCIE

Hotel má hlavnú reštauráciu a a la carte reštauráciu, ktorá je za poplatok. Vo všetkých baroch a reštauráciách sa vyžaduje neformálne elegantné oblečenie. Reštaurácie majú na výber jedlá talianskej, orientálnej aj zmiešanej kuchyne.

BAZÉNY

K hotelu patrí veľký olympijský bazén, pri ktorom sú ležadlá, slnečníky a uteráky zadarmo. Deti majú vlastný detský bazén.

ŠPORT & ZÁBAVA

Pre hostí sú zdarma k dispozícii tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), štyri squashové kurty, fitnes, stolný tenis, plážový volejbal, boccia, šípky, biliard. Zábavu zabezpečujú animácie a diskotéka. Za poplatok sú šlapadlá, kanoe, potápanie, windsurfing a požičanie potrieb na šnorchlovanie.

WELLNESS & SPA

Vo wellness centre sú k dispozícii masáže, sauna, parný kúpeľ a vírivka. Služby sú za poplatok.

Ubytovanie

Hostia sa môžu ubytovať v dvojlôžkových izbách s možnosťou dvoch prísteliek (pevné, resp. rozkladacie lôžko). Izby sú vybavené telefónom, TV SAT, minibarom (denne dopĺňaný vodou a nealko nápojmi), individuálnou klimatizáciou, trezorom (zdarma), kúpeľňou, sušičom na vlasy. Izby majú balkón alebo terasu.

Stravovanie

Hotel ponúka hosťom služby all inclusive.

All inclusive
Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetových stolov.Popoludní sa podáva ľahké občerstvenie.Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú v hotelom určenom čase.
Pre deti

Pre deti je v hoteli pripravený detský bazén, detská stolička, postieľka, miniklub a animačné programy. V reštaurácii sa podáva detské menu.

Pláž text

Hotel Arabia Azur Beach sa nachádza priamo na piesočnatej pláži s lagúnou a vlastným koralovým útesom. Hosťom odporúčame obuv do vody. Slnečníky, ležadlá a uteráky sú na pláži zadarmo. Za poplatok sú vodné športy a potápanie.

Možnosť obsadenia 1
A
Možnosť obsadenia 2
AA
Možnosť obsadenia 3
Ac
Možnosť obsadenia 4
AAc
Možnosť obsadenia 5
AAA
Možnosť obsadenia 6
AAcc
Možnosť obsadenia 7
AAAc
Oficiálne hodnotenie
****
Pláž
****
Pre deti
****
Miesto pobytu
*****
Služby v cene

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 10, 11, 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške 50 EUR na osobu pre deti do dvoch rokov a 200 EUR na osobu pre cestujúcich starších ako dva roky. Servisné poplatky zahŕňajú letiskové poplatky, bezpečnostnú taxu, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery, vízový poplatok.

Ostatné doplatky

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky v Egypte vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK